Vsetín

Prodejna zahradní techniky DAKR Horská 1877 Vsetín

Prodejnu Vsetín od 31.10.2023 rušíme s ohledem na odchod klíčových zaměstnanců této prodejny do důchodu.

Prodej bude zajišťovat naše prodejna Hranice, Komenského 264, tel. 581 603024.
Záruční i pozáruční servis na výrobky DAKR bude zajišťovat naše prodejna v Hranice, Třída Československé armády 210, tel. 581 616141.
Servis na výrobky Hecht je zajištěn v prodejně Hecht, 
Nádražní 929, 757 01 Valašské Meziříčí, tel 570 580 933 . 

Prodejna se nachází hned vedle prvního sjezdu z obchvatu Vsetína ve směru od Ústí poblíž prodejny LIDL. Na místě je možné zdarma zaparkovat.


Prohlédněte si sortiment prodejny

V naší podnikové prodejně nabízíme především výrobky naší firmy. Mimo to zde prodáváme sekačky na nízkou trávu, křovinořezy, elektrické a motorové pily a další mechanizaci a nářadí od firmy Hecht. Pro řemeslníky a živnostníky nabízíme široký sortiment - tlakové hadice, rychlospojky a ventily pro rozvody stlačeného vzduchu od firmy VSK Profi. Další důležitou částí nabízeného zboží jsou MIG/MAG svářečky a MMA/TIG inventory, třífazové inventory, TIG HF AC/DC inventory a další doplňky od českého výrobce firmy Kuhtreiber. Vedle svářeček prodáváme také svařovací elektrody, dráty, trysky, hubice a dalších spotřební díly pro svařování.       

       

       

       

Součástí naší prodejní filozofie je, že na zahradní techniku, kterou prodáme, zajišťujeme záruční a pozáruční servis a náhradní díly. Podle toho vybíráme i naše dodavatele, řadu firem zajímá pouze prodej nových věcí. Zajišťování stovek položek náhradních dílů je totiž podstaně složitější než rozprodat kontejner několika výrobků z Číny. Pro servis máme vybavenou dílnu, hned vedle prodejny. Opravujeme pouze věci které jsme prodali. Předpokládáme, že se každý prodejce o své zákazníky postará i když potřebuje jen banální náhradní díl, nebo prodělečnou drobnou opravu.