Vsetín

Prodejna zahradní techniky DAKR Horská 1877 Vsetín


Prodejna se nachází hned vedle prvního sjezdu z obchvatu Vsetína ve směru od Ústí poblíž prodejny LIDL. Na místě je možné zdarma zaparkovat.

Webové stránky podnikové prodejny najdete zde.

Prohlédněte si sortiment prodejny

V naší podnikové prodejně nabízíme především výrobky naší firmy. Mimo to zde prodáváme sekačky na nízkou trávu, křovinořezy, elektrické a motorové pily a další mechanizaci a nářadí od firmy Hecht. Pro řemeslníky a živnostníky nabízíme široký sortiment - tlakové hadice, rychlospojky a ventily pro rozvody stlačeného vzduchu od firmy VSK Profi. Další důležitou částí nabízeného zboží jsou MIG/MAG svářečky a MMA/TIG inventory, třífazové inventory, TIG HF AC/DC inventory a další doplňky od českého výrobce firmy Kuhtreiber. Vedle svářeček prodáváme také svařovací elektrody, dráty, trysky, hubice a dalších spotřební díly pro svařování.

Otevírací doba :

pondělí - pátek8:00 - 16:00
sobota - nedělezavřeno
 
 
Tel: 571 415 566
Mail: dakr.vsetin@dakr.cz

       

       

       

       

Součástí naší prodejní filozofie je, že na zahradní techniku, kterou prodáme, zajišťujeme záruční a pozáruční servis a náhradní díly. Podle toho vybíráme i naše dodavatele, řadu firem zajímá pouze prodej nových věcí. Zajišťování stovek položek náhradních dílů je totiž podstaně složitější než rozprodat kontejner několika výrobků z Číny. Pro servis máme vybavenou dílnu, hned vedle prodejny. Opravujeme pouze věci které jsme prodali. Předpokládáme, že se každý prodejce o své zákazníky postará i když potřebuje jen banální náhradní díl, nebo prodělečnou drobnou opravu.