Prodejci

Výrobky DAKR prodáváme výhradně ve specializovaných prodejnách zahradní techniky, které současně zajišťují i záruční a pozáruční servis. Celkem máme v České republice asi 250 smluvních prodejních a servisních míst. S ohledem na to, že chceme, aby dostali naši zákazníci nejlepší předprodejní a poprodejní servis, nenabízíme naše výrobky v žádné síti obchodních řetězců. Naše ceny jsou pečlivě kalkulovány a snažíme se aby měli všichni naši zákazníci stejné podmínky a jeden nemusel doplácet na slevy jiného. Neděláme čachry s přemrštěnými prodejními cenami, z nichž bychom potom poskytovali slevy typu 30 nebo 50%. Prodáváme naše výrobky, aniž bychom se snažili zákazníka podvést. Tímto našim asi staromódním postupem přicházíme o ty, které zajímá pouze jak velká je sleva a už nejsou schopni pochopit, že po slevě zaplatí většinou mnohem víc, než u normálního slušného prodejce.
Prodejci jsou nezávislí a nemají povinnost opravovat stroje prodané jinými obchodníky, proto doporučujeme nakupovat u prodejce poblíž Vašeho bydliště, Upozorňujeme na to především ty, kteří nakupují zboží kvůli nízké ceně bez ohledu na vzdálenost prodejce.

Plzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovehradecký krajPardubický krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajVysočinaJihočeský krajPrahaStředočeský kraj