Prodejci

Výrobky DAKR prodáváme výhradně ve specializovaných prodejnách zahradní techniky, které současně zajišťují i záruční a pozáruční servis. Celkem máme v České republice asi 250 smluvních prodejních a servisních míst. S ohledem na to, že chceme, aby dostali naši zákazníci nejlepší předprodejní a poprodejní servis, nenabízíme naše výrobky v žádné síti obchodních řetězců. Naše ceny jsou pečlivě kalkulovány a snažíme se aby měli všichni naši zákazníci stejné podmínky a jeden nemusel doplácet na slevy jiného. Neděláme čachry s přemrštěnými prodejními cenami, z nichž bychom potom poskytovali slevy typu 30 nebo 50%. Prodáváme naše výrobky, aniž bychom se snažili zákazníka podvést. Tímto našim asi staromódním postupem přicházíme o ty, které zajímá pouze jak velká je sleva a už nejsou schopni pochopit, že po slevě zaplatí většinou mnohem víc, než u normálního slušného prodejce.
Naše stroje by Vám měly sloužit mnoho let. Proto je důležité mít nablízko prodejce, který Vám poradí a v případě potřeby stroj prohlédne, doseřídí, či opraví. To Vám zcela jistě nikdo neprovede po internetu nebo k Vám nebude dojíždět několik desítek či stovek kilometrů. A pokud přijede, tak po záruční době to bude stát spoustu peněz.
Prodejci jsou nezávislí a nemají povinnost opravovat stroje prodané jinými obchodníky, proto doporučujeme nakupovat u prodejce poblíž Vašeho bydliště, Upozorňujeme a varujeme především ty, kteří nakupují zboží kvůli nízké ceně bez ohledu na vzdálenost prodejce.


Podnikové prodejny DAKR:

Prodejna DAKR Hranice, Komenského 264
 

Smluvní obchodní a servisní partneři:
Plzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovehradecký krajPardubický krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajVysočinaJihočeský krajPrahaStředočeský kraj