Hranice

Prodejna zahradní techniky DAKR Komenského 264, Hranice

Od 1.7.2023 zajímavé posezonní slevy

pokud máte zájem o zakoupení strojů zatelefonujte 581 603024

        

Prodejna se nachází "U panenky Marie" mezi letním kinem a odbočkou k lesnické škole, hřbitovu či vlakovému nádraží Hranice na Moravě - Město. Na místě je možné zdarma zaparkovat.

 

Prohlédněte si sortiment prodejny


V této podnikové prodejně nabízíme především výrobky naší firmy. Mimo to zde prodáváme sekačky na nízkou trávu, křovinořezy, elektrické a motorové pily a další mechanizaci a nářadí od firmy Hecht. Další důležitou částí nabízeného zboží jsou potřeby pro zahrádkáře, kutily a vůbec vše co člověk kolem domu či chalupy potřebuje. V našem sortimentu naleznete stavební kolečka i různé nádoby a kýble, žebříky, bečky na kvas, demižony, pletiva, krycí plachty, geotextílie, zahradnické nůžky, pilky, sekery, násady atd.


        

        

        

        

Otevírací doba :

pondělí - pátek8:00 - 16:00
sobota / duben - září8:00 - 11:00
sobota / říjen - březenzavřeno
nedělezavřeno
 

Tel: 581 603 024
Mail: dakr.hranice@dakr.cz

 

Součástí naší prodejní filozofie je, že na prodanou zahradní techniku zajišťujeme záruční a pozáruční servis i veškeré náhradní díly. Podle toho si vybíráme i naše dodavatele. Servis si zajišťujeme vlastními kapacitami. Opravujeme pouze věci, které jsme sami prodali. Předpokládáme, že se každý prodejce o své zákazníky postará, i když potřebuje jen banální náhradní díl, nebo drobnou opravu. Usilujeme o to, aby se za námi naši spokojení zákazníci vraceli a proto si jejich důvěry vážíme.