Zimní údržba komunikací

Zima se blíží a proto je nutné být připravený nejen na nečekané přívalu sněhu, ale i všechny formy ledovky. Ve většině případů nelze zimní údržbu pečlivě zajistit bez použití kvalitní techniky. 

Naše firma nabízí několik variant strojů, které pro Vás můžou být v zimě užitečné. Jedná se o stavebnicové pohonné jednotky PANTER pro práci s výměnnými nástavci, jejichž bohaté příslušenství využijete celoročně. Dále se zabýváme výrobou rozmetadel pro zimní údržbu chodníků a cest. Naše rozmetadla ošetřují například areál Fakultní nemocnice v Olomouci, chodníky v Hradci Králové či Statutární město Ostrava, úspěšně je již více než 10 let vyvážíme na náročný trh Velké Británie, pohonné jednotky s radlicemi a kartáči čistí chodníky v Trenčíně, ale také spoustě menších měst i obcí (Újezd u Brna, Osek nad Bečvou, Lípa, Nová Ves atd.)

V listopadovém čísle Komunální techniky (11/2017) věnovaném zimní údržbě komunikací naleznete článek o našich strojích. Přečtěte si, co o našich strojích říká Marek Dančák z obchodního oddělení naší firmy.

Zpět na výpis novinek