V Trenčíne jsou na sníh připravení

Zima sa blíží a proto již brzy vyrazí do boje několik našich nových strojů, protože jak jistě víte - Dakr, to jsou spolehliví a celoroční pomocníci. Podle nového zákona se nyní na Slovensku musí obce postarat o údržbu chodníků po dobu celé zimní sezony. Doposud tato povinnost platila pro majitelé sousedních nemovitostí.
Je na každé obci a městě, jak se k této povinné službě občanům postaví. V Trenčíně však nechtějí nechat nic náhodě a také již mají s našími stroji pro zimní údržbu bohaté zkušenosti. Tamní technické služby využívají naše pohonné jednotky s radlicí, zametacími kartáči, ale i námi vyráběná rozmetadla soli. Právě proto při doplnění svého technického strojového parku zvolili jako doplněk k velkým komunálním vozidlům 5 nových pohonných jednotek DAKR PANTER FD-3 500 cm dodaných naším zástpupcem, firmou MPT Predaj - Servis, u kterého mají na dosah veškeré služby, včetně kvalitního servisu.
 
 
Tato pětičlenná flotila dostala do výbavy sněhové řetězy pro lepší záběr kol na kluzkém povrchu a pro práci bude mít k dispozici shrnovací radlice o záběru 85 i 100 cm. Stroje můžou dále fungovat jako zametací kartáče, rozmetadla soli, sněhové frézy, ale také sekačky, mulčovače, drtiče větví, rotavátory, obraceče, provzdušňovače čí vozíky pro přepravů všech možných nákladů.
 
 
Až v Trenčíně potkáte na chodníku Pantera, nedivte se, možná právě vyjel Bratislavskou ulicí z krásného areálu firmy MPT.


 

Zpět na výpis novinek