Žďár nad Sázavou - Předvádění našich strojů

Ve dnech 11.-12. dubna 2014 proběhne na Vysočině u našeho prodejce - u firmy P&L spol. s r.o. ve Žďáře nad Sázavou velká předváděcí akce zahradní techniky.
Není snadné rozhodovat se při výběru strojů podle katalogu, či internetových stránek. Na této akci si budete moci naše výrobky vyzkoušet při práci. Srdečně Vás zveme. Podrobnější informace naleznete zde.

Přijďte se podívat na sečení s diskovou sekačkou DZS-125. Tento stroj je oblíbenou alternativou za vysloužilé lištové sekačky MF-70 apod. Náš hydropanter s diskovkou nabízí záběr 125 cm, výkon motoru 7,3 Hp, hydrostatickou převodovku s plynulou regulací rychlosti vpřed i vzad a nově je vybaven i diferenciálem s automatickou uzávěrkou.

Ukážeme taky cepákový mulčovač MC-100, který je ideálním pomocníkem při likvidaci travních porostů a náletů kolem cest.

Tyto dvě kombinace strojů PANTER jsou na našich předváděcích akcích a výstavách vždy tím nejžádanějším. Není to jen tím, že nikdo z konkurentů nic podobného nevyrábí, zásluhu na tom mají i dvě řízené přípojné sedačky BPR a BPR 2, které lze ke strojům Panter připojit. Vy se pak při práci vezete a zatáčení provádíte s minimální silou pomocí řízené zadní nápravy.

Naše profesionální stavebnice bude představena v provedení FD-2, FD-2H a FD-3 500 ccm. Nebude chybět obraceč píce OP-114 , jenž je k naším sekačkám tím nejprodávanějším adaptérem.

Panter na svou příležitost nečeká, číhá a je připraven po celý rok.

Samozřejmě si budete moci vyzkoušet i naše nejprodávanější stroje TEKTON, které vynikají svou spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí. Pro tyto sekačky začínáme dodávat jako zvláštní příslušenství celoplošně krytý 4-nožový žací talíř, který nese označení SUNI 2.

Těšíme se na Vás i Vaše náměty, z kterých při vývoji vždy vycházíme
Váš DAKR.
Zpět na výpis novinek