Výstava sekaček v rámci Tradiční výstavy květin Chotoviny

Ve dnech 9.-11. května 2014 proběhne společně s našim prodejcem - firmou MERXBAUER s.r.o. v Chotovinách velká Tradiční zahrádkářská výstava během níž budete mít možnost prohlédnout si i výrobky nesoucí značku DAKR.
Není snadné rozhodovat se při výběru strojů podle katalogu, či internetových stránek. Na této akci si budete moci naše výrobky prohlédnout a důkladně vyzkoušet. Srdečně Vás zveme. Podrobnější informace naleznete zde.

Přijďte se podívat na sečení s diskovou sekačkou DZS-125. Tento stroj je oblíbenou alternativou za vysloužilé lištové sekačky MF-70 apod. Náš hydropanter s diskovkou nabízí záběr 125 cm, výkon motoru 7,3 Hp, hydrostatickou převodovku s plynulou regulací rychlosti vpřed i vzad a nově je vybaven i diferenciálem s automatickou uzávěrkou.

Ukážeme taky cepákový mulčovač MC-100, který je ideálním pomocníkem při likvidaci travních porostů a náletů kolem cest.

Tyto dvě kombinace strojů PANTER jsou na našich předváděcích akcích a výstavách vždy tím nejžádanějším. Není to jen tím, že nikdo z konkurentů nic podobného nevyrábí, zásluhu na tom mají i dvě řízené přípojné sedačky BPR a BPR 2, které lze ke strojům Panter připojit. Vy se pak při práci vezete a zatáčení provádíte s minimální silou pomocí řízené zadní nápravy.

Naše profesionální stavebnice bude představena v provedení FD-2, FD-2H a FD-3 344 ccm.
Jako adaptéry uvidíte bubnovou sekačku RZS-70K, mulčovač M-70 a přívěsný valník Vares HV-220S
Panter na svou příležitost nečeká, číhá a je připraven po celý rok.

Dále si budete moci vyzkoušet naše stavebnicové stroje TEKTON, které vynikají svou spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí. Pro tyto sekačky začínáme dodávat jako zvláštní příslušenství celoplošně krytý 4-nožový žací talíř, který nese označení SUNI 2.
Novinkou roku 2014 je bubnová sekačka PROTON 2, která v kontrastu se sekacím podvozkem RZS-69, jenž si své místo na trhu našel již v první polovině 90.let, se bude snažit upoutat Vaši pozornost.

Těšíme se na Vás i Vaše náměty, z kterých při vývoji vždy vycházíme
Váš DAKR.
Zpět na výpis novinek