Pořád je co sekat

Včelaření, péče o ovocné stromy, ale i třeba sekání vysoké trávy může být pro spoustu lidí relax a jsme rádi, když se dostaneme k lidem, kteří o prostředí kolem sebe uvažují i jinak, než jen “každý týden to posekám zahradní sekačkou s košem”. Navzdory mokré trávě po předchozím dešti a několika přeháňkách v průběhu práce dokázala sestava FD2H + DZS125 na tomto pozemku vše krásně posekat.


Kombinaci pohonné jednotky Panter FD3eco a mulčovače M91 využijete například v sadech, kde zlikvidujete i po kolena vysoký porost bez nutnosti odvážet travní hmotu z pozemku.

Je to rychlé, pohodlné a jednoduché.


Jede i v kopci sám, poradí si s vysokou trávou a Vaší ženě to s ním bude slušet. Přesně to je mulčovač TRITON. Tento stavebnicový stroj využijete na chatě a všude tam, kde nechcete nebo nemůžete sekat trávník každé dva týdny.


Tekton z roku 2007
Sekáč ročník 1938
Oba stále ve výborné kondici a netřeba více slov.


Růst trávy se na tomto pozemku trochu vymknul kontrole. Naštěstí vše vyřeší naše bubnová sekačka TRITON L224.

 
Letošní druhá seč na tomto pozemku a tráva "nad kolena"
S pohonnou jednotkou Panter FD3eco a žacím ústrojím M121 zvládnete zlikvidovat 3.000 - 8.000 m²/h. Mulčování travních porostů je velmi oblíbené pro možnost sekat trávu bez nutnosti sběru.
Šetříte tím čas, pohonné hmoty i životní prostředí, protože pravidelně nízkostřižené trávníky se v letních vedrech přehřívají až na 50 stupňů.


Prý spokojenost.
A co Vy, taky se nechcete spoléhat na to, až budou mít technické služby čas a práce s křoviňákem Vás nebaví?
Předvedení Pantera FD52V s mulčovačem M91 v prostorách psí školy, kde Vás naučí porozumět psí řeči.


I seno může být cíl
Tady už není nač čekat,
přerostlou trávu tu nemůžeme nechat.


 
Ikdyž Vám v průběhu sušení do sena zaprší, nic fatálního se neděje. Podstatné je posunout travní hmotu z vlhkého podkladu a celý řádek načechrat. Výsledkem tohoto obracení je krásně voňavé seno, které se může brzy sklízet. S pásovým obracečem nahradíte práci asi 6 lidí.


 
Výměnné pracovní nástavce umožní zajištění kompletní péče o Vaši zahradu. Na tomto pozemku jsme jedním strojem posekali vysokou trávu, obrátili, shrabali a odvezli spoustu voňavého sena.


Nejlepší seno je volně ložené a zde se již vozí jeden vozík za druhým před deštěm z louky domů.


 
Naše nejvýkonnější sestava pro sekání vysoké trávy. Panter FD52V a dvoububnová sekačka RZS121 zvládnou 1ha takto vysoké trávy přibližně za 2 hodiny.


 
Jeden den posekáno, na druhý den ráno otočeno a seno je suché! Je to jednoduché. S Panterem FD52V se z práce stává zábava.


 
Předvedení mulčovače M91 s nejsilnější ručně vedenou pohonnou jednotkou Panter FD3-500 na plantáži vánočních stromků.
Pořád je co sekat


Prázdniny klepou na dveře a hraničtí Skauti se v plném proudu připravuji na letní tábory.


 
Našeho všestranného pomocníka Panter FD5 najdete třeba i zábavním centru Bagrpark.


Přejeme Vám příjemně strávené letní dny.


 
Zpět na výpis novinek