Ocenění Kozlíka Šikuly pro dvoububnovku PANTER FD-3 + RZS-121

Na sklonku roku 2014 vyhlásila redakce titulu Recepty Prima Nápadů již druhý ročník soutěže o Ocenění Kozlíka Šikuly. Odborná porota letošního ročníku byla pětičlenná, jedním z nových členů se stal Pavel Zeman, šéfredaktor a spoluzakladatel Českého Kutila. Dalšími členy poroty jsou Dana Eklová-Makrlíková - zahradní architektka, Jaromír Malich - odborník na zahradní techniku, Ivana Hudcová - šéfredaktorka časopisu RPN a David Mikula - generální ředitel Grand Princ Media.

Během hlasování byla sledována celá řada hledisek a kritérií, především design, bezpečnost, jednoduchost používání a manipulace, inovativnost, skvělé konstrukční řešení, zda jde o produkt ideální pro zanedbané pozemky nebo do nejhoršího terénu, výrobek vhodný pro ženy, produkt vhodný pro celou rodinu, hi-tech výrobek, dále skvělý poměr cena/výkon, ekologičnost provozu, netradičně řešený produkt atd. Kategorie, do kterých se nepřihlásili alespoň čtyři výrobci, byly zrušeny.

Vítězné diplomy byly předány 25. listopadu 2014 v kongresovém centru Žižkovské televizní věže. Slavnostního předávání jsme se osobně zúčastnili a odvezli si tak do Hranic z Prahy mnoho zajímavých výhledů na střechy žižkovských domů i následující certifikát
.

V únorovém vydání Receptů prima nápadů, které výjde 29. ledna 2015 naleznete reportáž ze slavnostního předávání.

Více informací o oceněném stroji PANTER FD-3 + RZS-121 naleznete zde.

DAKR


Zpět na výpis novinek