Nové sekačky TRITON ENDURO a TRITON FJ 180 skladem

S koncem měsíce dubna jsme začali dodávat první stroje naší nové stavebnicové řady Triton, kterou jsme představili našim prodejcům během zimního školení na začátku března a Vy ji už možná také znáte z našeho nového katalogu. Jedná se v podstatě o vylepšenou verzi Tekton s přepracovaným systémem připojení pracovních nástavců a dalšími technickými inovacemi jako jsou například nová bezpečnostní brzda, krytí rámu atd.
Na tomto stroji jsme dokázali zužitkovat možnosti našeho nového CNC obráběcího centra, které jsme pořídili do naší výroby.

Tento stroj dovede mimo jiné na jedno upnutí vykonat veškeré soustružnické a frézařské operace na hřídeli rotoru pracovního adaptéru a my tímto získáváme další setiny milimetru v již tak přesné vlastní výrobě. Naše neustálá touha po zdokonalení vede k naprosto klidnému chodu této nové sekačky.

Zákazník si u strojů Triton může vybrat ze dvou typů motorů, oba jsou určené pro profesionální použití. Jedná se o motory Briggs&Stratton 850 I/C a KAWASAKI FJ 180, nahradíme tím stávající modely Tekton Enduro a Tekton FJ 180, jejichž výrobu v tuto chvíli ukončíme.

Informace o strojích i jejich doporučené ceny naleznete v našem katalogu 2019/2020.

Zpět na výpis novinek