Nejlepší reklamou je dobrý výrobek

Nakupujete v supermarketech? Máte rádi tu "intimitu", kterou Vám pobyt v těchto řetězcích přináší? To, že se člověk brzy stává "jedním z mnoha" a má zcela svobodnou možnost volby v tom, za co utratí své peníze, nejlépe za to "co je zrovna v akci". Nikdo se nikoho na nic neptá, neotravuje, je to levné.
To pak máte tudle štanglu salámu za 40 Kč, tady lahvovou desítku za 7,90, k tomu rohlíky za 90 haléřů, minerálky, prací prášky, někdy se přimotá i nahnilé ovoce nebo nářadí z Číny... Ačkoliv jsou chutě zákazníků různé, vozíky se plní a peněženky prázdní = dokonalý marketing.
Ano, v dnešní době je spousta lidí z důvodů neustálého zdražování potravin odkázaná na takové nákupy, při kterých ušetří ve svém rodinném rozpočtu a jistě dobře pořídí.
Existují však i věci, které se dají koupit na jiných místech - světe, div se - výhodněji než v supermarketu. Typickým příkladem takového produktu je včelí med. Koupíte si kilogram kvalitního lesního medu od včelaře z Valašska za 120  Kč nebo za stejné množství "směsí medů ze zemí EU a ze zemí mimo EU" utratíte raději 130 Kč v supermarketu?
Na jedné straně člověk, jenž zná svou cenu a nebojí s ní vyjít na trh, na té druhé obchodník, který profituje na nastavené ceně, avšak už není schopný dodat stejnou kvalitu, z čehož pak těží.
Dají se sekačky na vysokou trávu srovnávat s nákupem základních potřeb? Nedají.
Bubnová sekačka není rohlík, to každý ví. A přitom tolik lidí dál věří bilboardům kolem cest, které se nás snaží oklamat nereálnou cenou a následnou megaslevou. I po slevě pak často tyto stroje nabízejí podstatně horší parametry než poctivé výrobky beze slev.

Kvalitní med za 120 Kč nebo ten nekvalitní s "původní cenou" 260 Kč a 50% slevou 130 Kč??

Odpověď se zdá jasná, ale hodně lidí se nechá oklamat a sáhne po tom medu za 130 korun, protože jsou šťastní jak vysokou slevou ušetřili a neví, že lepší a kvalitní med stojí normálně bez slevy 120 korun.

Jakmile téměř na každém kilometru silnice uvidím takovoutu reklamu, mnohem snadněji uvěřím.

Firma DAKR je rodinnou společností. První bubnové sekačky jsme začali vyrábět v nejskromnějších podmínkách již v roce 1990. Bubnová sekačka pro jednoosý nosič byla v roce 1990 v rámci celé Evropy absolutní novinkou. Během 24 let naší existence jsme vyvinuli a začli vyrábět mimojiné i diskovou žací lištu pro jednoosý nosič (chráněno užitným vzorem), pohonnou jednotku střední třídy s plynulou regulací rychlosti vpřed i vzad, stavebnicový stroj nižší třídy, řízené sedačky k pohonným jednotkám atd. Po celou dobu naší působnosti udáváme směr, na který konkurence reaguje vždy až s odstupem několika let. Na začátku 90. let se nám smáli, ve druhé polovině 90. let však trh donutil vyrábět bubnové sekačky i ostatní výrobce, kteří do té doby vehementně vychvalovali a prosazovali jen sekačky lištové. Podobné to je i se stavebnicovým řešením.

Nechceme, aby naši zákazníci museli v cenách sekaček platit nepravdivou bilboardovou reklamu o zázračných slevách. Jsme přesvědčení o tom, že nejlepší reklamou je dobrý výrobek, o kterém si lidé sami řeknou. Této formě propagace říkáme „sousedský marketing“ a stále ji považujeme za nejdůležitější součást prodeje. Věříme, že většina lidí má dostatek rozumu na to, aby se nenechali nachytat na prolhané reklamní triky s nesmyslnými slevami a výhrami.
Pokud si zákazník dá tu práci a pomine, že jeden výrobce dává slevu 50% a druhý nic, dojde například ke zjištění, že DAKR vyrábí dvourychlostní pojezdovou sekačku PROTON 2 se záběrem 60 cm a originál motorem Briggs&Stratton 650 Series za doporučenou prodejní cenu 16.480 Kč.
Dále je k mání například oblíbená dvojkombinace dvourychlostní bubnové sekačky TEKTON se záběrem 60 cm a nerezový mulčovač o záběru 55 cm k tomu za doporučenou prodejní cenu 23.880 Kč.
Stavebnicové sekačky Panter nabízíme v kombinaci 6 pohonných jednotek a více než 15 nástavců k tomu. Přičemž cena základního stroje PANTER FD-2 se sekačkou RZS-70K stojí 29.980 Kč. Za 37.480 Kč dostává pak zákazník sekačku PANTER FD-2H + RZS-70K o záběru 69 cm s hydrostatickou převodovkou, která umožňuje plynulou regulaci rychlosti vpřed i vzad, snadně se s ní pomocí diferenciálu zatáčí, automatická uzávěrka pak zajišťuje přesné vedení v přímém směru jízdy.
Pokud chcete nakoupit výhodně, zajímejte se hlavně o to, co Vám kdo za kolik peněz nabízí. Zjistíte totiž, že žádná sleva není zadarmo a že není všechno zlato co se třpytí.

V souvislosti s propagací našich strojů si Vás dovolujeme pozvat na následující předváděcí akce:

TermínAkce, místo
27.4. 2014Auto-moto burza, Držkov (okres Jablonec n. Nisou)
1. 5. 2014Pístovická Timbersports show, Pístovice (okres Vyškov)
9.-11. 5. 2014Tradiční výstava květin, Chotoviny (okres Tábor)
13. - 18. 5. 2014Hobby České Budějovice
25. 5. 2014Auto-moto burza, Držkov (okres Jablonec n. Nisou)
3. - 4. 6. 2014Celoslovenské dni poĺa, Dvory nad Žitavou (SK)

Příjďte si stroje na vlastní kůži osahat a nezapomeňte o tom říci i sousedovi. Budeme se na Vás těšit.


Váš DAKR

Zpět na výpis novinek