Předvádění sekaček Dakr na letišti v Havlíčkově Brodě

Že naše výrobky uspokojí široké spektrum zákazníků každý ví. V nabídce máme komunální techniku, stroje pro údržbu zeleně od malých zahrad až po profi řady určené k údržbě rozsáhlých ploch. Z našich výrobků určitě stojí za zmínku stavebnicové systémy Tekton, Panter a RZS, které lze díky adaptérům a nástavcům přizpůsobit konkrétním potřebám.
Další skupinou je široký sortiment tlačených i tažených rozmetadel soli. Vyrábějí se jak ve variantách s rozmetacími kotouči, tak s liniovým sypáním v přesné šířce.
Jak ale vybrat a koupit stroj, s kterým člověk nikdy nepracoval? Zajet k odborníkům a zkusit si ho nejdříve při práci přeci.
Ve dnech 18.- 19. září 2013 se v Havlíčkově Brodě na letišti pod záštitou starosty uskuteční Dny zahradní a komunální techniky, kde všechny naše zákazníky srdečně zveme. Budete mít možnost si zkusit naše výrobky na vlastní kůži a získat tím potřebné informace a poznatky o strojích. Pořadatelé slíbili zkušební plochu s dostatečně vysokou trávou, na které budeme předvádět cepákový mulčovač, rotační mulčovače, diskovou žací lištu, bubnovou sekačku atd.
Havlíčkobrodské letiště se takto již podmé zaplní expozicemi vystavovatelů a nabídne dva dny plné zážitků z formálních i neformálních setkání a spoustu doprovodného programu.
Oficiální stránky pořadatelů naleznete zde.

Těšíme se na Vás
Dakr

Reportáz z akce:


Zpět na výpis novinek