Celoslovenské dni poľa a na nich firma DAKR

Prestižnější než Agrokomplex, zajímavější prostředí než na Demogreenu, akce podložená účastí nejvyšších představitelů vlády a profesorů odborných univerzit stejně jako na Živitelce v Českých Budějovicích. Přesně tohle byl letošní 3. ročník výstavy ukázky pěstování mnoha druhů zemědělských plodin, přehlídka výrobců zemědělské a komunální techniky, 140 vystavovatelů atd na Celoslovenských dni poľa.
Jestliže o některých akcích můžete po jejich skončení přemýšlet, zda to pro Vás bylo prospěšné či nikoliv, netýka se to letošních Celoslovenských dni poľa. Firma DAKR se v roli výrobců a spolu s našim prodejcem na Středním Slovensku firmou Malotraktory - Michal Kravec poprvé veřejně hrdě prezentovala slovenské odborné veřejnosti a zařadila se mezi takové firmy jako ZETOR, JOHN DEERE, KIOTI, KUBOTA, JCB atd.
Na akci vládlo bezvadné počasí, mohli jsme shlédnout například koňskou orbu, předváděly se ty nejsilnější traktory spolu s mnohoradličnými pluhy, závodilo se na čas i přesnost. Prostě paráda. Reportáž níže:


Zpět na výpis novinek