Koronavirus - Tutto andrà bene.

V tuto chvíli musíme přečkat nepříjemné období s řadou omezení k zamezení šířením koronaviru. Snad to brzy pomine a budeme moci dohnat veškeré práce na zahradě, protože jaro začíná. My i dnes vyrábíme naplno a chceme být připraveni. Kamenné prodejny jsme uzavřeli, nechceme obcházet nařízení vlády a dělat ze sekaček a traktorů zahrádkářské potřeby a osivo. Dva nebo tři týdny to musíme vydržet. Samozřejmě lze objednat naše výrobky v e-shopu, telefonicky nebo e-mailem a my Vám je dovezeme nebo zašleme přepravní službou, abyste nemuseli nikam chodit a zbytečně se nevystavovali riziku nákazy.

Neklesejte na mysli, nějaký čínský koronavirus nás přece nesrazí na kolena. A co znamenají ty tři italská slova Tutto andrà bene v titulku aktuality? Napsali jsme našim italským přátelům - prodejcům i dodavatelům, zda jim můžeme nějak pomoci. Žíjí v nejpostiženější oblasti na severu Itálie. Odpovědi byly úžasné a jedna končila slovy : Všichni se stále usmíváme a říkáme Tutto andrà bene - Vše dobře dopadne. 
A když úsměv, optimismus a víru neztrácí lidé v těžce zkoušené Itálii, tak si přece radost ze života nenecháme vzít ani my. Těšme se na jaro třeba společně s Markem. Možná ho znáte z našich výstav a předváděcích akcí. Buďme optimističtí stejně jako naši přátelé v Itálii nebo on na videu. Užívejme si každý den se svými nejbližšími nebo krásnou přírodu a važme si svobody o kterou jsme nyní částečně přišli. Alespoň si uvědomíme, že svoboda není žádná fráze a samozřejmost. A až budeme chodit zase bez roušek kam nás napadne, s kým nás napadne a bez shromažďovacích zákazů, tak se i s Markem můžete setkat opět v dresu DAKRu nebo  na prknech, která znamenají svět.

Tutto andrà bene - Vše dobře dopadne.

 


Zpět na výpis novinek